Jégkorong Erste Liga: Hátrányban a címvédő

MH/MTI
2024. március 26. kedd. 21:56

A Brassó a 12. percben Kóger Dániel révén került előnybe a keddi játéknapon, majd az utolsó játékrész közepén biztosította be győzelmét, ezzel vezet a párharcban. A játéknap másik összecsapásán a már magyar bajnok FTC nem találta a Csíkszereda játékának ellenszerét, a hazai együttes mindegyik harmadban – az elsőben kétszer is – betalált a vendégek kapujába. Novak Vaclav alakulata ezzel a sikerrel a Brassóhoz hasonlóan előnyből várja a folytatást. A szerdai elődöntős mérkőzéseket ismét Gyergyószentmiklóson és Csíkszeredában rendezik.

Erste Liga, elődöntő, 3. mérkőzés:
Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Corona Brasov javára.

SC Csíkszereda (romániai) – FTC-Telekom 4-0 (2-0, 1-0, 1-0)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 az SC Csíkszereda javára.